Centrum DPF - Naše služby - garance čištění do 60 minut a skvělá cena - Praha - Servis a čištění filtrů DPF Praha - nejlevnější filtry DPF Praha

Přejít na obsah

Centrum DPF - Naše služby - garance čištění do 60 minut a skvělá cena - Praha


Naše služby:


Zabýváme se kompletním řešením problematiky DPF/FAP filtrů a katalyzátorů včetně jejich čistění, a to pro osobní vozy, dodávky a kamiony. Čištění provádíme na originálním patentovaném stroji Flash Cleaner Machine, který představuje absolutní špičku ve svém oboru a je certifikován TÜW Nord. Flash Cleaner Machine zajišťuje regeneraci účinnosti DPF a šetří Vaše náklady za drahé opravy nebo výměnu DPF.
Čištění na Flash Cleaner Machine probíhá neinvazivním způsobem,  tzn. není třeba filtr samotný ani rozřezávat ani následně svařovat. Filtr se vloží do mycí kabiny a připojí se na tlakový okruh. Následně proběhne diagnostika propustnosti filtru, kdy stroj detekuje a vytiskne parametry propustnosti a protitlaku filtru.  
Poté dochází k čištění a vysoušení filtru horkým vzduchem. Následuje závěrečná diagnostika filtru opět s vytištěním parametrů propustnosti a protitlaku filtru.
Hlavní technické charakteristiky čištění na Flash Cleaner Machine:

* Úplné odstranění PM10
* Odstranění zbytků oleje
* Efektivní vyčištění všech typů filtrů a katalyzátorů
* Ekologické čištění na uzavřeném vodním okruhu s použitím vysoce účinných filtrů
* Snadné, rychlé a cenově dostupné   


Návrat na obsah